Termo Organika Opinie




5.0 - poziom obsługi



4.5 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
Domator
link | zgłoś
2015-02-24
*.39.173.*
Kupiłem u nich styropian na ocieplenie domu. Transport oraz sam materiał okazał się dużo tańszy niż u konkurencji. Nawet markety ze swoimi promocjami się chowają.
polecam
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



MOZIL
link | zgłoś
2015-02-23
*.154.135.*
Jeśli ktoś myśli o ociepleniu domu, to Termo Organika oferuje najlepsze rozwiązania. Mają najlepszy styropian na rynku w stosunku ceny do jakości. Kupowałem u nich już na kilka większych projektów i zawsze mi się to opłacało.
duży wybór, przystępne ceny
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt