Tanio pal Opinie




1.0 - poziom obsługi



1.0 - jakość usług / cena



1.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
gośc
link | zgłoś
2015-11-06
*.128.32.*
Od wielu lat pale ekogroszkiem .. ale tak podłego opału jak w tej firmie nigdzie nie trafiłem. Ekogroszek z domieszkami ,,zanieczyszczony,czarny szlam, niepalny!!!KOSZMAR! Wyrzucone pieniądze!!! A co najgorsze to na tone ekogroszku dają 35% wilgotnosci ...czyli kupujesz 300-350 l wody!!! Dawno p [rozwiń/zwiń]
brak
mokry,zaszlamiony,niepalny1Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



mario53
link | zgłoś
2015-02-03
*.152.150.*
Firma zajmuje się sprzedażą "ekogroszku" paliwa do piecy retortowych z podajnikiem . Towar , który sprzedają jest prawie niepalny , ilość popiołu kilkakrotnie przekracza podaną na opakowaniu , do worków pakują coś niepalnego napompowanego wodą . Reklama w allegro i wszelkich możliwych miejscach inte [rozwiń/zwiń]
całkowity brak zalet .
same wady jak w opisie powyżej .Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt