Taksidi Club Opinie




3.4 - poziom obsługi



3.6 - jakość usług / cena



3.4 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 7
Kate
link | zgłoś
2025-08-13
*.124.190.*
Byłam kilka razy na nartach i żaglach, wszystko TOP. Dobra organizacja, sprawny transfer z lotniska, apartamenty ok ale świadomie wybierałam taki niższy komfort żeby mieć lepsze trasy i w miarę bliski dojazd z Polski. Cenowo super, można poznać dużo nowych ludzi.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Bubu
link | zgłoś
2024-03-26
*.42.143.*
Byłem ostatnio z nimi we Włoszech na nartach i organizacyjnie to PORAŻKA ,zero 0 naprawdę organizacji i rzetelności pilotka i rezydentka jakby robiła Łaskę że musi coś nie do Końca ogarniać, czego prawie nie robiła lub na odp...
Dobrze ze stoki i pogoda dopisały bo tak to była by lipa i rozgardias [rozwiń/zwiń]
W tym przypadku żadnych
większośćPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Piotr
link | zgłoś
2020-05-04
*.254.210.*
Wszystko w porzadku, firma bardzo uczciwie podeszla do klientow w czasie "epidemii", jasne komunikaty, dobry kontakt, ludzkie podejscie. Naprawdę szacunek za to i wyrazy uznaniaQ


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Milena
link | zgłoś
2020-04-07
*.64.72.*
PNie zasługujecie nawet na jedną gwiazdę!!!!!! Zachowanie biura poniżej krytyki!!!!!!! Kompletne zaniechanie klienta, robienie w balona i zgarnięcie pieniędzy za nic. NIE ODDALI NAM PIENIĘDZY (grupa 5 osób) za wyjazd, który się nie odbył ! Totalna kpina!!!
Mieliśmy udać się z Taksidi do Szwajcarii [rozwiń/zwiń]

Traktowanie klienta poniżej krytykiPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ojciec
link | zgłoś
2020-03-04
*:7b57:5078:*
Wysyłają dzieci na narty do Włoch gdzie panuje pandemia.jak ktoś rezygnuje to nawet 90% biorą dla siebie. Pozostaje się sądzić, lub wysłać dziecko i się modlić zęby nie wróciło zarażone!

brak w umowie o rezygnacji w wyjątkowych sytuacjachPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Roberto
link | zgłoś
2015-11-25
*.231.61.*
Bardzo przydatny serwis zawierający dużo informacji na temat noclegów dla studentów z całej Polski. Znalazłem w nim szybko to czego chciałem i za to duży plus
przejrzysta szata graficzna
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Bolek
link | zgłoś
2015-11-24
*.231.61.*
Super sprawa dla studentów, tanie wyjazdy dla każdego i na każdą kieszeń!!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt