Szkolenia SQAM Opinie




2.3 - poziom obsługi



3.0 - jakość usług / cena



2.3 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 3
Konrad
link | zgłoś
2016-10-07
*.178.115.*
Egzamin zdawaliśmy 16.12.2015 (opłacony), informacja o zdanym egzaminie przyszła 19.12.2015 od tego czasu czekalismy cierpliwie na certyfikaty. Po 3 miesiącach gdy zaczeliśmy o nie dopytywać, usłyszeliśmy tak jak inni o problemach księgowych, czekaliśmy jednak dalej. Na kolejne maile już brak odpowi [rozwiń/zwiń]
brak
SCAMPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



vamp
link | zgłoś
2015-10-06
*.182.100.*
Niestety, ale nie polecam tej firmy. Zdawałam certyfikat ISTQB w marcu i do tej pory nie otrzymałam certyfikatu. Firma jest śmieszna. Wszystkie telefony z zapytaniami, kończą się odpowiedzią, ze należy poczekać 3 tygodnie i tak w kółko. Nie polecam, wręcz odradzam!!
brak
Baaaaardzo długi czas oczekiwania na certyfikat i zbywanie klienta!Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Alan
link | zgłoś
2015-01-30
*.229.149.*
Jestem zadowolony z jakości szkoleń. Po ukończeniu dostałem odpowiedni certyfikat, na którym mi zależało.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt