ŚWIAT GSM Opinie




1.8 - poziom obsługi



1.9 - jakość usług / cena



1.8 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 10
Luiza
link | zgłoś
2026-03-05
*.61.169.*
EDIT: Telefon leży już 2 miesiące w sklepie.
Nie został mi nawet wydany żaden telefon zastępczy. NIC NIE ZOSTAŁO NAPRAWIONE. Zero kontaktu. Zero prób dojścia do jakiegoś porozumienia.
OSZUŚCI.
Brak
Wszystko Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Luiza
link | zgłoś
2026-03-05
*.61.169.*
Czytając opinie widze, ze nie jestem pierwsza osoba która zgłasza sprawe do rzecznika praw konsumentów oraz uokiku.
Kupiłam telefon który okazał się wadliwy (już po 2 miesiącach wyszła pierwsza wada , 2 wyszła po 4 miesiącach - ekran stracił czucie) Sklep stwierdził ze to z mojej winy i ze mogą na [rozwiń/zwiń]
Żadne
WszystkoPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



B
link | zgłoś
2025-12-14
*.22.244.*
NIE POLECAM KUPNA W TYM PUNKCIE , NIE ZOSTAŁAM POINFORMOWANA PRZY KUPNIE TELEFONU ŻE JEST UŻYWANY.BATERIA "SIDŁA" PO 7 MIESIĄCACH ZA "NOWĄ" ZAPŁACIŁAM 220 ZŁ. KOLEJNY RAZ UDAŁAM SIĘ DO PUNKTU O WYMIANĘ ,ALE NIESTETY DALEJ "TRZYMA" ZALEDWIE DOBĘ.JUTRO IDĘ DO RZECZNIKA PRAW KONSUMENTÓW .KATEGORYCZNIE [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



MARZENA
link | zgłoś
2023-11-24
*.236.137.*
dzisiaj wizyta w sklepie: Świat GSM - CENTRUM HANDLOWE AUCHAN PORT RUMIA - bardzo miła i przyjemna obsługa, dodatkowo profesjonalne podejście do tematu, bez pośpiechu i z troską o klienta, wszystkie niejasności wyjaśnione, cierpliwe i ze znajomością tematu udzielane odpowiedzi - jestem bardzo zadowo [rozwiń/zwiń]
BARDZO SZYBKA, MIŁA I PROFESJONALNA OBSŁUGA
NIE MAPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



MagdaM
link | zgłoś
2023-08-19
*.254.32.*
Nie polecam! Banda oszustów! Zakupiłem produkt który tego samego dnia się zapsul. Nie użali gwarancji, wymyślając sobie ze produkt „mógł spaść” a oczywiście nic się z nim nie stało.
Nie polecam !!!!
Brak
Same wadyPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



richie
link | zgłoś
2022-07-10
*:e2e4:3e37:*
Odradzam od kupna etui do smartfonow. Sa slabej jakosci i np, nie nadaja sie do ladowania indukcyjnego. Lepiej zaplacic 2 razy wiecej i byc z zakupu zadowolony. Zwrot zostal w nieprzyjemny sposob odrzucony.
niska cena
slaba jakoscPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Konsument
link | zgłoś
2020-02-10
*.173.145.*
Nie zostawiajcie u nich telefonów do naprawy, to uszuści i partacze. Zostawiłem u nich tel do diagnozy, powiedzieli najpierw, że trzeba wymienić wyświetlacz za 500 zł, zostawiłem bo telefon nie był tani. Po odbiorze okazało się jednak że wyświetlacz nie działa i zostawiłem go ponownie. Po paru tygod [rozwiń/zwiń]
nie ma
nie seriwsujecie tam telefonówPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Dominik
link | zgłoś
2019-12-20
*.162.241.*
Nie polecam punktu w fokus parku, stoją i się patrzą jak wół w malowane wrota, śmiech na sali ze kupujący zna lepiej specyfikację produktu niż Ci "fachowcy"


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marcin
link | zgłoś
2018-08-07
*.230.122.*
Dzisiaj dnia 7 08 18r w galerii karuzela czlowieczek sprzedający jest zawalony mulem jeżeli ktoś chce szkło do xa1 plus to takie ma być a nie xa1 ultra bo co kobieta to wszystko się wcisnie mule bagienny przyniesiesz mi w ryju te pieniądze za to


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Andrzej Komar
link | zgłoś
2016-11-08
*.156.117.*
Dobry punkt sprzedaży telefonów oraz przede wszystkim oprzyrządowania do tych telefonów - etui na wymiar, szkieł chroniących przed zarysowaniem etc. Ceny wcale nie takie niskie, aczkolwiek to firmowy sklep. Wraz z wysoką ceną jest również wysoka jakość. Osobiście polecam.
Brak problemów z wymianą, odstąpieniem od umowy czy reklamacją
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt