Studio Rekreacji Ruchowej Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
starszak1
link | zgłoś
2015-01-06
*.116.35.*
Użyteczne zajęcia,dla mnie bardzo ważne z powodu usprawnienia zycia, a mam juz prawie 60 lat. Chodziłem na różne zajęcia, ale wszędzie miałem jakies odmiany aerobiku, dopiero tu trafiłem na coś "proporcjalnego", dla seniorów - zacytuję nazwę: "kinezygerontoprofilaktyka". Troche mi przeszkadza, że ty [rozwiń/zwiń]
Prosto. Łatwo. Dopasowana oferta.
Ograniczona liczba osób w grupie.Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt