Spedycja Polska Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
Maxi Lopex
link | zgłoś
2015-07-28
*.61.131.*
Polecam, przesyłki docierają zawsze we wskazane miejsce, załatwianie z nimi formalności to prawdziwa przyjemność, szybko i bez zbędnych komplikacji
szybko i bez znędnych komplikacji
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Grzegorz
link | zgłoś
2015-07-28
*.11.16.*
Bardzo dobry kontakt i opieka, chociaż moj przypadek był ciężki (przesiedlenie). Cały czas czułem , że jestem w dobrych rękach,proponowane mi różne rozwiązania i nie czułem, że ktoś chce mnie naciągać. Wszystko w końcu sie udało łącznie z celnikami.
Opieka, uczciwość, pełen zakres, dobry kontakt z Urzędem Celnym
za mili :)Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt