SPECO Mariusz Lesiak Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 8
Arkadiusz
link | zgłoś
2026-04-29
*.205.202.*
Polecam Pana Mariusza jako świetnego fachowca. Kompetentny, konkretny, a przy tym bardzo sympatyczny. Wymiana baterii wanny, baterii do zlewu i montaż płyty gazowej wykonane podczas jednej wizyty z oczekiwanym efektem. Przy okazji usłyszałem kilka przydatnych porad. Jestem bardzo zadowolony z usług [rozwiń/zwiń]
Kompetentny, sumienny, sympatyczny
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Iwona
link | zgłoś
2023-05-29
*.237.138.*
Bardzo dobry fachowiec!. Kompetentny, punktualny, bardzo miły. Usługa podłączenia pralki była przez niego wykonana bardzo szybko i solidnie. Polecam!!!!
punktualność, fachowość, szybkość
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Wiktor
link | zgłoś
2021-11-27
*:7654:9fd4:*
Pan Mariusz to taki facet , który po cierpliwym wysłuchaniu wszystkich "chciejstw" klienta wykonuje fachowo zleconą pracę.
Jeśli chcecie mieć szybko i sprawnie wykonaną usługę dzwońcie po Pana Mariusza. Zdecydowanie polecam. Wiktor


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Magdalena
link | zgłoś
2021-07-12
*.174.43.*
Pan Mariusz Lesiak bardzo fachowo i sprawnie zainstalował płytę
gazową i piekarnik.
Bardzo solidny,punktualny,budzący zaufanie sympatyczny fachowiec.
Szczerze i uczciwie polecam Państwu usługi Pana Mariusza Lesiaka.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Asia
link | zgłoś
2021-05-17
*.180.203.*
Przesympatycznie, szybko i sprawnie :)


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



michał
link | zgłoś
2020-03-31
*.173.171.*
zdiagnozował problem w kilkanaście sekund.następnego dnia przyszedł z częściami zamiennymi i go usunął.Fachowiec przez duże F.Mistrz w swej dziedzinie. Konkretny. Rzeczowy. Sumienny i punktualny.A przede wszystkim sympatyczny człowiek i niedrogi :-) polecam tego specjalistę nie tylko mieszkańcom Gro [rozwiń/zwiń]
fachowiec
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ilona
link | zgłoś
2018-04-03
*.171.58.*
Profesjonalnie wykonana wymiana podgrzewacza wody. Pan Mariusz doradził jaki kupić a potem zamontował. Żadnych wycieków, nieszczelności. Solidny hydraulik.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Zibi
link | zgłoś
2017-09-14
*.70.102.*
Wymieniałem kaloryfer. Hydraulik zamroził rurę doprowadzającą wodę. Usługa szybo wykonana, czysto i solidnie.
Czysto i solidnie
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt