Specjalistyczne Centrum Optyczne i Rehabilitacyjne Opinie




2.5 - poziom obsługi



2.5 - jakość usług / cena



2.5 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 98
Izabela
link | zgłoś
2024-10-05
*:31e2:e318:*
Złodzieje. Zapłaciłam za 3 lata obsługi medycznej 7.000 zł.
Firma krzak. Siedziba nie istnieje, korespondencji nie odbierają,nie ma szans na dodzwonienie się. To jak traktują ludzi nadaje się do programu UWAGA.
brak
wyłączniePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Krystyna
link | zgłoś
2024-02-19
*:7916:9af9:*
Złodziejstwo. Wpisałam się w grudniu 2021 w Krakowie. 6.500,-
Wypisałam po kilku dniach po uzyskaniu informacji o firmie.
Odzyskałam w ratach 2.500,- Cały rok 2022 walczyłam o odzyskanie
reszty, bez skutku.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Anna
link | zgłoś
2023-11-20
*:c8c9:4c0c:*
Oszuści,złodzieje,naciągacze I nie ,mają czelność utrzymywać się na rynku.W tym roku od wiosny jest uszkodzona sieć komputerowa I wg inf.pani z infolinii ciągle czekają na naprawę.Do lekarza nie można się dostać.Adres mailowy nie funkcjonuje,adres do korespondencji to bzdura(listy polecone nie są o [rozwiń/zwiń]
Brak
Same wadyPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Adam
link | zgłoś
2023-10-12
*.67.124.*
Rok temu można było załatwić badania od początku 2023 brak kontaktu z działem obsługi klienta , nikt nigdy nie odbiera telefonu i nie oddzwania . Dział reklamacji który podają na stronie to jest żart . Automat mówi że nie ma takiego numer . Zastanawiam się nad zgłoszeniem sprawy na policję , poniewa [rozwiń/zwiń]
Brak
Oszuści Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Piotr
link | zgłoś
2023-10-07
*:24:f4fa:*
UWAGA OSZUŚCI!
Oszukują głównie starszych ludzi na pakiet medyczny np. za 7000 PLN. Potem nie realizują zagwarantowanych w umowie badań i wizyt u lekarza. Na termin czeka się rok lub dłużej.
OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!

OSZUSTWO Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Krystyna
link | zgłoś
2023-09-20
*.29.133.*
Ta firma to jeden wielki przekręt. Od grudnia 2022 roku czekam na termin do okulisty.Miałam skierowanie na doppler żył, to lekarz tylko zbadał palpacyjnie i powiedział że to nie do leczenia. Wszystko dobrze. Pewnie udam się też do prawnika o odzyskanie pieniędzy.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Michał
link | zgłoś
2023-09-08
*.90.160.*
Znajoma również stała się ofiarą firmy Scoir. Bardzo szybko i sprawnie uzyskała realną pomoc od radczyni prawnej Joanny NIezgody - kancelarianiezgoda.pl


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Wojtek
link | zgłoś
2023-07-30
*.173.34.*
Jedno wielkie oszustwo. W marcu 2022 r. podpisałem umowę na 36 miesięcy na usługi medyczne, płacąc z góry 8000 zł. W pierwszych kilku miesiącach otrzymałem przewidziane umową badania i wizyty u specjalistów, ale po roku już nikt nie odbiera telefonów a jedynie automat informuje najpierw "proszę czek [rozwiń/zwiń]
Brak
oszustwoPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Barbara
link | zgłoś
2023-07-17
*:d7ee:62f9:*
Jestem również ofiarą tej firmy SCOiR. Podpisałam umowę ( na 36 miesięcy) bo uwierzyłam że dostanę się do lekarza specjalisty bez skierowania i długiego oczekiwania. Na początku zrobiono mi badania oraz udało mi się dostać do internisty, ortopedy i okulisty. Próbowałam się dodzwonić 29 czerwca - p [rozwiń/zwiń]
-
oszuści medyczniPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



EWA
link | zgłoś
2023-06-13
*.29.220.*
Naciągacze i oszuści. Jeżeli chcecie straty pieniędzy to podpisujcie umowy. Pozdrawiam. Oszukana przez tą firmę.
brak
brak możliwości umówienia się do lekarza mimmo wysokich opłatPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Sabina
link | zgłoś
2023-06-09
*.231.235.*
Nabrałam się na podpisanie umowy z tą firmą na 36 miesięcy.Umowa ważna do 09.2024.W pierwszym roku był dobry kontakt i korzystałam z badań i wizyt specjalistycznych.I na tym koniec dobrych wieści .Teraz od 3 tygodni nie mogę się dodzwonić.Po przekierowaniu Telefonu do konsultanta medycznego kontak [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Julia
link | zgłoś
2023-04-07
*:2882:b367:*
Moja babcia również podpisała umowę z Centrum SCOiR i udało sie umówić na 3 wizyty. Od listopada zeszłego roku nie można sie dodzwonić, umówić, a dzisiaj przyszło pismo z sądu o zawiadomieniu o zajęciu wierzytelności pieniężnej, od Przychodni Studenckich w Łodzi przeciwko dłużnikowi SCOiR. Nie rozum [rozwiń/zwiń]
Nie ma 
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



aduranta
link | zgłoś
2023-04-03
*.24.131.*
COiR - strona www nie działa, telefony albo nie są odbierane albo rozłączają rozmowę po nadaniu automatycznego komunikatu o RODO. W pierwszym roku umowy świadczenia były realizowane, potem rzadziej a w 2023 przez 3 miesiące nie mam żadnej wizyty zaplanowanej. Należy zgłosić do Urzędu ochrony konsume [rozwiń/zwiń]
miła atmosfera pa początku współpracy
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Joanna
link | zgłoś
2023-03-14
*:758e:31d7:*
Ja również dałam się nabrać na kontakty z tą firmą. Przyjęła mnie urocza dziewczyna (której telefon nie odpowiadał już w dwa tygodnie po podpisaniu umowy na trzy lata. A miała być moja opiekunką...)
Od jakiegoś czasu nie jestem w stanie dodzwonić się na infolinię, w związku z czym nie mogę się umów [rozwiń/zwiń]
kilka pierwszych kontaktów było OK
zupełny brak kontaktu od miesiąca, i dziwne listy od US w ŻyrardowiePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



T
link | zgłoś
2023-03-09
*.248.201.*
Chętnie jako były pracownik przyłącze się do pozwu zbiorowego


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Eugeniusz
link | zgłoś
2023-03-07
*.113.83.*
NIE POLECAM.JEST PRZYJEMNIE PRZY PODPISANIU UMOWY.Ale gdy wyslalem prosbe o rozwiazanie umowy dn.10.01.2023r.to do tej pory nie uzyskalem zadnej odpowiedzi,mimo ponowienia prosby meilem.Nr.reklamacyjny jak i nr.opiekuna nie odpowiada.Mam negatywne skojarzenie co do administracji a nie do obslugi med [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Hanna
link | zgłoś
2023-03-07
*.191.169.*
Trzeba coś zrobić z tymi oszustami. Czekałam na USG 2 miesiące i na dwa dni przed terminem dostałam telefon z przychodni w której miało odbyć się badanie że SCOiR odwołał badanie i nie zapłaci. Myślę że sprawa nadaje się do zbiorowego zgłoszenia do prokuratury.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Mirosława
link | zgłoś
2023-02-14
*.30.204.*
już skorzystałam z pomocy radcy prawnego, który ogłasza się poniżej, sprawa w toku, mam już sygnaturą akt, jeszcze komornik, zobaczmy ?


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Krystyna
link | zgłoś
2023-02-07
*.184.171.*
Ja też totalnie zgłupiałam na spotkaniu i dałam się zwerbować do tej firmy. Umowę mam podpisaną do 06.2024, a od pażdziernika nie mogę umówić żadnej wizyty. Firma zwinęła się z siedziby, gdzie mnie ogłupili, a telefon opiekuna nie działa. Nie łudzę się, że odzyskam pieniądze, ale chętnie dołączyłaby [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Andrzej
link | zgłoś
2023-02-06
*.24.229.*
Potwierdzam wiele poprzednich opinii: to są naciągacze. Wyjątkowo niesolidna firma. Wizyty umawiają z dużym opóźnianiem a czasami mówią, że wybranym specjalistą nie mają kontaktu i możesz robić co chcesz. Wyjątkowo arogancka i niesympatyczna pani na infolinii.
praktycznie żadne.
Wysoki koszt, mała korzyśćPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt