Skup aut, samochodów - Poznań, Moto-Home Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
Zbyszek
link | zgłoś
2026-03-23
*.124.88.*
Zdecydowanie polecam współpracę z MOTO-HOME – cały proces sprzedaży samochodu przebiegł sprawnie, bez zbędnych formalności i stresu. Kontakt z firmą był szybki i konkretny, a wycena pojazdu uczciwa i adekwatna do jego stanu. Dużym plusem jest elastyczne podejście do klienta oraz możliwość dopasowani [rozwiń/zwiń]
szybka i sprawna realizacja transakcji, uczciwa i rzetelna wycena pojazdu, profesjonalna i pomocna obsługa,
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



maxolas
link | zgłoś
2019-09-09
*.182.160.*
Dają bardzo dobre ceny za skup auta, polecam


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt