SKLEP KOSIARKI Opinie




3.0 - poziom obsługi



3.0 - jakość usług / cena



3.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
rastr
link | zgłoś
2025-05-13
*:117d:4309:*
ODRADZAM! Totalne rozczarowanie!
Kupiłem u nich tros, który niestety nie pasował do mojego sprzętu. Liczyłem na pomoc, ale serwis to istny zerowy poziom. Zwrot towaru jest płatny, a co gorsze,- od dwóch tygodni nie otrzymałem zwrotu pieniędzy! Próbowałem się skontaktować – żaden numer telefonu nie [rozwiń/zwiń]
ODRADZAM!
Totalne rozczarowanie!Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kamil
link | zgłoś
2022-12-04
*.199.64.*
zakupiony pasek klinowy do kosiarki Stiga dotarł bardzo szybko i był oryginalny
markowy towar
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt