Sklep internetowy Opinie




2.5 - poziom obsługi



2.8 - jakość usług / cena



2.8 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 6
Natalka
link | zgłoś
2017-11-25
*.255.41.*
Zdecydowanie mogło być dużo lepiej. Towar owszem przyjechał w wyznaczonym terminie, jednak mimo wszystko trwało to zbyt dużo. Towar całkiem dobrej jakości. Kontakt ze sklepem utrudniony - ciężko otrzymać jakąkolwiek odpowiedź na zadane pytanie.

Kontakt ze sklepemPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



andrzej
link | zgłoś
2017-03-17
*.234.14.*
Euro Bank S.A. ul. Św. Mikołaja 72 50-126 Wrocław
Potwierdzenie wykonania operacji
Rodzaj operacji Przelew wychodzący wewnętrzny Data operacji 12-03-2017 Data księgowania 12-03-2017
Nazwa nadawcy
ANDRZEJ RYSZARD MÜLLER WIELKI KOMORSK UL. WARLUBSKA 15/10 86-160 WARLUBIE Konto obciążane 41 1 [rozwiń/zwiń]

nie ma towaruPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



waldoni
link | zgłoś
2016-05-22
*.253.247.*
Wszystko ok, polecam


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Markiz21
link | zgłoś
2016-05-19
*.16.104.*
Super sklep, polecam wszystkim. Szybka i terminowa dostawa. jakość towarów pierwszorzędna. W przyszłosci bedę równiez korzystał z usług tego sklepu.
same plusy
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



pikanto
link | zgłoś
2015-02-27
*.205.128.*
Ten sklep to JEDEN WIELKI KANT, OSZUST I ZŁODZIEJ !!!!!!
BRAK
KANT, OSZUSTWO I ZŁODZIEJSTWOPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



axel
link | zgłoś
2015-01-18
*.255.93.*
WIELKI KANT !!!!! Facet nie ma nic oprócz "portek". Towar wysyła jakiś Chińczyk z Hong-Kongu. Totalny chaos i brak odpowiedzialności !!!! Zamówiony i opłacony (kilkaste złotych !) towar na początku SIERPNIA 2014 R. JESZCZE NIE DOTARŁ do mnie (20.01.2015r. !) iiii.....pewnie NIGDY NIE DOTRZE....3 kro [rozwiń/zwiń]
żadnych zalet
mułowatość tj. ociężałość w działaniu i udzielaniu odpowiedzi !!!!Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt