Signu Design Opinie




4.0 - poziom obsługi



4.1 - jakość usług / cena



4.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 13
Tomek6262
link | zgłoś
2021-05-26
*.173.11.*
solidna firma, meble bardzo nam się podobają pozdrawiamy
jakość
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Iwona
link | zgłoś
2021-05-26
*.173.11.*
Bardzo duży wybór mebli dębowych. Polecam. Solidnie.
duży wybór mebli dębowych
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Zuza
link | zgłoś
2021-05-25
*.173.11.*
Złożyłam zamówienie w marcu, meble przyjechały w maju, są piękne. Obsługa bardzo miła i sprawna. Polecam wszystkim.
piękne meble
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marek
link | zgłoś
2021-05-23
*.173.11.*
Kupiłem stół Ferrum. Mebel piękny, solidnie wykonany. Trzebab było poczekać ale warto. Dostawa i obsługa super. Poleciłbym każdemu.
świetny produkt, dobra obsługa
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Karina
link | zgłoś
2021-04-12
*.173.3.*
Jestem bardzo zadowolona meble są solidne i przepiękne a panowie z obsługi byli bardzo mili i pomocni. Polecem szczerze.
świetny produkt, dobra obsługa
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Poldek
link | zgłoś
2021-03-31
*.47.37.*
Meble dostarczone sprawnie. Solidny drewniany stół cieszy oko.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Bożena
link | zgłoś
2021-03-23
*.184.60.*
Polecam, miła obsługa, komoda dotarła sprawnie. Zdjęcia nie oddają prawdziwego uroku tych mebli. Drewno wyląda naprawdę super.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Iwona
link | zgłoś
2021-03-18
*.254.163.*
Stół i komoda cudowne. Piękne naturalne drewno cieszy oko. Trochę trzeba było poczekać ale warto było. Dziękuję.
świetny produkt, dobra obsługa
trzeba czekać, nie trzymają prod na magazyniePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ada
link | zgłoś
2021-02-12
*.173.24.*
Jestem zadowolona z wyboru mebli Signu. Warto było poczekać. Urok mebli najlepiej widać na żywo. Solidne meble dębowe. Jestem zachwycona.
Kontakt telefoniczny bardzo dobry.
Jakość. Kontakt z klientem 
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



zbn
link | zgłoś
2021-02-06
*.45.116.*
Czas oczekiwania z 8 tygodni dobił do 12 !!!
Meble wg opisu wykonane z litego dębu okazały się być wykonane z płyty wiórowej
Kontakt z właścicielem bardzo kiepski.
Nie polecam. Radzę trzymać się z daleka od firmy i sklepu.

Towar absolutnie niezgodny z umową i opisemPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Patrycja
link | zgłoś
2020-12-12
*.156.105.*
Bardzo nie polecam. Stół który do mnie przyjechał ma strukturę surowego drewna, nie było o tym ani słowa na stronie produktu. Są na nim uszczerbki, które musiały powstać przez brak zabezpieczenia drewna olejem lub lakierem. Przewiercone miejsca na śruby i dziury w nogach świadczą, że jest to zwykła [rozwiń/zwiń]
brak
Komunikacja, cenaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Beata
link | zgłoś
2020-01-22
*.156.143.*
Zamówienie nie jest realizowane w terminie, z dużym opóźnieniem. Czekam już 3 miesiąc i nadal nic nie wiadomo, a miało być zrealizowane w ciągu 8 tygodni.
Nie widzę
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Indygo
link | zgłoś
2017-06-02
*.238.91.*
Piękne naturalne meble które ocieplą każde wnętrze. Szukałem solidnego rodzinnego stołu drewnianego z krzesłami. Meble są starannie wykonane i zostały ekspresowo dostarczone. Panowie którzy dostarczyli mi meble byli sympatyczni i bardzo pomocni. Szczerze polecam.
Jakość obsługi, solidność towaru, ceny
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt