SIGG Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
justa
link | zgłoś
2014-09-09
*.42.203.*
Kupiłam w sklepie 2 termosy i jestem bardzo zadowolona z ich jakości. Moje pociechy korzystają z nich już kilka miesięcy i do dziś wyglądają jak nowe. Farba się nie zdziera, nic nie przecieka, a w dodatku są zdrowe ponieważ wyprodukowane z ekologicznych materiałów. Z przesyłką również nie miałam żad [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Majka29
link | zgłoś
2014-09-09
*.42.203.*
Cieszę się, że znalazłam sklep Sigg, bo teraz wiem, że moje dzieci jedzą w szkole ze zdrowych i ekologicznych pojemników. To największa zaleta produkowanych tam opakowań. Jako mama polecam wszystkim sklep. Dbajcie o zdrowie swoich dzieci.
niskie ceny, ekologiczność
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt