Shell Polska Opinie




3.2 - poziom obsługi



3.0 - jakość usług / cena



3.2 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 8
Piotr
link | zgłoś
2023-08-02
*.248.254.*
Obsługa nie chce przyjąć butli nano mimo posiadanych kwitów na kaucję bardzo nieuczciwe to jest


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



AREK
link | zgłoś
2023-08-01
*.33.241.*
WSTYD WSPIERAJĄ BOGATYCH Z KARTĄ NIE DOSTAJĘ RABATU GDZIE MAM JĄ JUŻ OD 20 LAT BO TEL STARY BRAK APLIKACJI I BRAK RABATÓW WSTYD IDĘ DO BP TAM NIEMA PRZYMUSU


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marian
link | zgłoś
2018-04-25
*.0.33.*
Jestem klientem stacji Shell od wielu lat i stwierdzam że jakość obsługi na stacji w Chrzanowie przy ul. Trzebińskiej, ma wiele do życzenia. Pracują tam osoby którym totalnie nie zależy na dobrym imieniu firmy w której pracują.Z tak lekceważącym traktowaniem klientów jeszcze się nie spotkałem .Czek [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Davidoff
link | zgłoś
2014-05-26
*.42.217.*
Lubię u nich tankować, ponieważ mają dobrą jakość paliwa. Zwłaszcza w zimie jest to opłacalne, ponieważ mam starszy samochód i gdy tylko zaleję coś tańszczego, albo "marketowego" to niestety auto nie chce odpalać. Polecam
paliwo o super jakosci
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Sebek Twardowski
link | zgłoś
2014-04-10
*.199.40.*
Zależy co dla kogo jestdrogie a co nie, ja niem mam problemów z wydaniem 15 groszy wiecej na litrze paliwa, wiec nie mam z tym problemów i zawsze tankuje na szelu, maja dobra obsługę i wysokiej jakosći paliwo. dla mnie bomba
niskie ceny, dobre paliwo
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Mały24
link | zgłoś
2014-04-10
*.40.196.*
Nie tankuje u nich bo mają drogo. Każdy to potwierdzi, moi znajomi tez tak uwazaja. Nie wiem jak z jakoscia paliwa ale mnie juz sama cena odstrasza wiec raczej nie moge polecic.

DROGOPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Krystian
link | zgłoś
2014-04-08
*.100.193.*
Nigdzie nie ma lepszej kawki niż na Shellu:) polecam Latte Karmelowe! Inne sieci paliw w tym temacie nie mają zbyt wiele do powiedzenia:)
bardzo dobra kawa
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jan
link | zgłoś
2014-04-08
*.166.184.*
Tankuję gaz do swojego Peugeota. Gaz V-Power GAZ jest droższy, ale jeździ się na nim wybornie:)
dobrej jakości gaz
cena wysokaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt