Sebex Opinie




1.0 - poziom obsługi



1.0 - jakość usług / cena



1.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
link | zgłoś
2015-09-12
*.33.190.*
Wszystkich Państwa którzy czują się zniesmaczeni wykonaniem umowy przez Pana Zbigniewa Sebzdę ( dodatkowe koszty, nieukończenie dzieła, niedbale wykonane prace oraz marnotrawstwo materiału ), zapraszam do kontaktu mailowego [email protected] w celu podzielenia się swoimi negatywnymi doświadc [rozwiń/zwiń]

marnotrastwo materiału, niedbale wykonana praca, liczne ubytki, brak estetyki, niedokończone dzieło po wpłaceie prawie wszystkich środkówPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



paslek
link | zgłoś
2015-03-02
*.95.234.*
OSZUST, PARTACZ!!!!! zniszczył materiał - cegiełki (całe są w zaprawie tynkarskiej), dla zainteresowanych mogę podesłać zdjęcia z wykonastwa.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt