Scandic Wrocław Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
Bigi
link | zgłoś
2017-03-25
*.178.61.*
Na ten hotel trafiłam w sumie przypadkiem. Byłam przejazdem, nie miałam zaplanowanego noclegu, szukałam więc czegoś po drodze. Po weekendzie spędzonym tutaj jestem już pewna, że nie był on pierwszym. Fantastyczna obsługa, na poziomie. Profesjonalnie i bardzo sympatycznie. Do tego przystępne ceny za [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt