SANPOL Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
Jacek77
link | zgłoś
2016-09-27
*.156.117.*
Firma na medal. Od początku do końca nasza współpraca układała się znakomicie. Z SANPOLu zamawialiśmy ogrzewanie podłogowe do łazienki oraz tradycyjne grzejniki. Wszystko najwyższej jakości. Ceny wcale nie takie wysokie. Montaż zrobiony szybko, sprawnie i dokładnie. Wszystko działa już od dłuższego [rozwiń/zwiń]
ceny adekwatne do jakości
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt