Salon samochodowy GRUCHEL Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 4
Kowal
link | zgłoś
2015-07-08
*.47.39.*
Zakupione auto dnia 22. maja tego roku sprawuje się wyśmienicie. Transakcja odbyła się bezproblemowo jest z niej zadowolony. Z samochodu też;)
polecam
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Patryk Cwalina
link | zgłoś
2015-02-17
*.184.189.*
Przed kupnem auta byłem u nich 2 razy, za każdym razem tak samo miła obsługa, dokładnie odpowiadają na wszytskie pytania, pokazują papiery, tak powinno być wszędzie. Samochód oczywiście kupiony i wszystko z nim ok
salon dobrze zorganizowany, niezłe ceny
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Mirosław Szczęsny
link | zgłoś
2014-12-17
*.154.159.*
Kupowałem u nich auto 3 miesięace temu, oczywiście sprawdziełem stan lakieru oraz pojechałem na podnośnik. Zdziwiłem się że cena jest tak niska, bo spodziewałem się jakichs ukrytych wad a tu nic. Porządna i uczciwa firma, warto u nich kupować aut
bez żadnych przeciwwskazań
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Maxym
link | zgłoś
2014-12-15
*.30.105.*
Jak ktoś chce kupooś Subaru albo Hyundaia to tylko w Gruchelu, mają autka naprawdę dobrej jakości, niektóre nawet z 2013 stoją nieużywane a cena jest znacząco niższa. Warto przejechać się i spra3wdzić samemu, bezproblemowa sprzedaż, szybkie wypisywanie papieró i można jechać w trasę;)
wszytsko w najlepszym porządku;)
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt