Ryłko/Kraków Bonarka Opinie




2.3 - poziom obsługi



3.3 - jakość usług / cena



2.7 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 3
Marzena
link | zgłoś
2023-03-08
*.231.60.*
Jestem stałą klintką Ryłko.Zazwyczaj wpadam do Bonarki.Osratnio składałam reklamacjie.Super mnie potraktowano.Miła młoda i uśmiechnięta obsługa.
Wielkość sklepu
2 pietroPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Evi
link | zgłoś
2023-01-28
*.156.211.*
Po wybraniu obuwia podeszłam do ekspedientki prosząc o rozmiar. Pani zanim poszła Po obuwie zmierzyła mnie z gòry na dòł. Poczułam się fatalnie. Pomimo,że obuwie mi się podobało już nie miałam ochoty go kupić. Wcześniej zraziła mnie jeszcze jedna sytuacja. Po tym jak klientka dokonała zakupu,ekspedi [rozwiń/zwiń]
Dobra jakość obuwia
ObsługaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



TH
link | zgłoś
2014-10-21
*.12.167.*
Skóra butów rysowała się pod naciskiem palca. 4 krotna reklamacja nie została uwględniona pomimo oczywistej wady.
Odpowiedź na reklamacje napisana ręcznie, nieczytelnie i z błędami!!
Obsługa w sklepie Ryłko w Kraków Bonarka jak na granicy Ukraińskiej.

Fatalna obsługa, Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt