rolmarket Opinie




1.0 - poziom obsługi



1.0 - jakość usług / cena



1.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
oburzona klientka
link | zgłoś
2018-11-29
*.185.92.*
Otrzymałam zamówiony towar, notabene wadliwy, wraz ze śmieciami - starymi brudnymi zużytymi rękawicami roboczymi, pustą plastikową butelką po napoju, papierowym kubeczkiem po kawie, zabłoconą miarką budowlaną, kawałkami gruzu, strzępkami zużytego styropianu, papierami itp - obrzydliwość. Dosłownie [rozwiń/zwiń]
brak
nierzetelnośćPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt