Retrobut Opinie




4.4 - poziom obsługi



4.3 - jakość usług / cena



4.4 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 7
Mega Zorg
link | zgłoś
2016-02-15
*.231.34.*
Podoba mi się przede wszystkim duży wybór wysokiej klasy obuwia o nietypowym wzornictwie, takiego jak uwielbiam nosić.
jak dla mnie wszystko
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Asia23
link | zgłoś
2016-01-01
*.231.22.*
Polecam wszystkim. Zamówiłem przez internet i za dwa dni miałem już buty w domu.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Danny
link | zgłoś
2015-12-12
*.231.55.*
Pełne profesjonalizmu podejście, szybka realizacja, towar zgodny z opisem... polecam


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jordan
link | zgłoś
2015-08-30
*.231.53.*
Drugi raz udane zakupy. Zależało mi na szybkiej przesyłce i zmówienie dotarło już następnego dnia. Zamówione artykuły bardzo dobrej jakości w dobrej cenie.
polecam
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kasia
link | zgłoś
2015-06-28
*.61.129.*
Znakomity kontakt ze sprzedającym, ekspresowa wysyłka. Gorąco polecam ten sklep.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



kolega23
link | zgłoś
2015-03-25
*.172.247.*
super sklep , super kontakt , szybka wysyłka , ze zwrotem nie było problemów , kupiłem 2 pary butów jedna para mi się nie spodobała wymieniłem na inne , wszystko poszło sprawnie szybka i miła obsługa dziekuje i POLECAM już zawsze będę tu kupował buty
wszystko super
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Misiek
link | zgłoś
2014-11-28
*.226.70.*
Firma Retrobut to bandyci i złodzieje. Zwodzili mnie 4 miesiące. Wysłałem im jak głupi kasę na buty dla mojego dziecka. Ani butów, ani kasy. Bardzo chciałbym im nakopać do d .... Mieliby jesień średniowiecza.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt