rencagsm Opinie




2.1 - poziom obsługi



2.2 - jakość usług / cena



2.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 29
[1][2]
Magda
link | zgłoś
2025-05-07
*.27.160.*
Nie polecam, brak kontaktu, numer podany w email nie istnieje.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Roksana
link | zgłoś
2025-04-19
*.202.145.*
Pseudo firma która jest zarejestrowana na cwanych ludzi. Odpowiadają na email tylko jeśli jest to dla nich korzyść, aby coś sprzedać np. A jeśli chodzi o zwrot, anulowanie zamówienia to nagle cisza jakby firma nie istniała.

Naciąganie klientów Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Grzegorz
link | zgłoś
2025-03-10
*.180.151.*
Towar dobrze wykonany, Dostawa terminowa. Polecam
Dobra jakość, kontakt dobry
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Agata
link | zgłoś
2025-02-28
*.225.72.*
W przypadku mojego zamówienia wszystko przebiegło dość dobrze, paczka doszła w terminie. Etui spełnia moje oczekiwania. Polecam i pozdrawiam, Aga


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Pawel82
link | zgłoś
2025-01-28
*.173.182.*
A ja mogę polecić, czas dostawy podany-dotrzymany, wystarczy przeczytać. Towar dobrej jakości
Dobry towar
Może nie na wczoraj ale nie można mieć wszystkiego na już ;)Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



mk45
link | zgłoś
2025-01-25
*.175.236.*
Ostrzegam przed tą pseudofirmą ,grupa cwaniaków udająca biznesmenów przepakowuje towar z chińskiego aliexpress i podnosząca cenę.Termin oczekiwania to kolejne oszustwo ,w opisie towaru 2-3dni a gdzieś głęboko ukryte napisane całkowity czas realizacji od 7-15 dni, a czesto w ogóle nie wywiązują sie z [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



nick
link | zgłoś
2024-12-05
*.175.236.*
Ostrzeżenie !!!
Janusze biznesu z"angielskim"rodowodem probują przez chiński
portal oskubać rodaków.
Terminy wysyłki mają gdzieś,na stronie 1-3 dni ,a w rzeczywistości conajmniej 2tyg.
Nie dajcie się nabrać.
000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
WszystkoPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



MS
link | zgłoś
2024-11-08
*.56.211.*
Firma wydmuszka. Oszukiwanie klienta, dostawa 3dni, ale po po upływie 3 tygodni. Z każdym problemem odsyłanie do regulaminu. Płatności na konto w Polsce w PLN, ale f-ra z U.K.
Nie polecam, nigdy w życiu nic od nich nie kupię. Jedni wielki naciąganie klienta.
Nie polecam strata nerwów i pienięd [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



nikola
link | zgłoś
2024-08-30
*.254.152.*
NIE POLECAM!!!. Zakupiłam etui po czym je zwróciłam . Sklep nie odpowiada na e-maile a wybrany numer nie istnieje


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Aga
link | zgłoś
2024-08-30
*.73.4.*
Masakra. Zero kontaktu z firmą, na dostawę paska do zegarka czekam już 2 tyg ;/ Nie polecam zakupów w tym sklepie.
Nie otrzymałam produktu - więc nie wiem
Nie otrzymałam produktu - więc nie wiemPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Michał
link | zgłoś
2024-08-13
*.180.151.*
Klawiatura ok, dobra jakość, dostawa 10 dni. Wszystko ok, ja polecam.
Jakość, cena tez ok
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Wojciech
link | zgłoś
2024-07-28
*.146.93.*
Klawiatura bardzo fajna. Solidnie wykonana. Wszystko ok
Jakość
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Tomasz
link | zgłoś
2024-07-26
*.146.93.*
U mnie ok. Polecam
Super towar
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Iwona
link | zgłoś
2024-06-25
*:5c42:7076:*
Klawiaturę dostałam po 10 dni. Paczkę doręczył kurier GLS. Nie było żadnych problemów. POLECAM


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Xz
link | zgłoś
2024-04-15
*.5.183.*
U mnie żadnych problemów.Etuo do Mata 50 pro zgodnie x opisem. Mogę szczerze polecić!!
Towar zgodny z opisem
Realizacja ok 9-10 dni z tego co pamiętam Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Rusty112
link | zgłoś
2024-01-10
*.163.188.*
29 grudnia zamówiłem etui pancerne do Gal;axy S22 Ultra. Dostałem je dnia 9 stycznia. No cóż....moze i dłuższy czas realizacji ale nie można mieć wszystkiego na już....


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Majka Dec
link | zgłoś
2023-12-27
*.173.72.*
Firma wysłała do mnie zakupioną obudowę która szła do mnie 2 tygodnie . Dział obsługi tu e ogóle nie funkcjonuje tel wyłączony na meile nikt nie raczy odpisywać odnośnie samej obudowy . Szkoło w obudowie było za grube to uniemożliwiało pisanie musiałam odkleić szybę


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Arkadiusz
link | zgłoś
2023-12-07
*.25.215.*
Dokonałem zakupu etui do telefonu Samsung Galaxy S22 5G w dniu 26.11.2023 za kwotę 199,00 zł, towar otrzymałem niezgodny z zamówieniem dopiero po 10 dniach. Z firmą nie ma żadnego kontaktu, telefonu nie odbierają, na emaile nie odpisują. Firma nie rzetelna, naciągają ludzi. Zakupiony towar nie wiado [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Robert
link | zgłoś
2023-12-04
*.146.110.*
Nie polecam , szkoda czasu i nerwów , jeśli będziesz mieć farta i dostaniesz to co zakupiłeś to się ciesz bo w innym przypadku zostaniesz z czyms czego nie zamawiałeś , zero kontaktu , telefon wyłączony , dwa miesiące czekania na odpowiedz i nic
Brak
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Justyna
link | zgłoś
2023-11-22
*:203a:9e9a:*
Oszuści brak kontaktu zamówiłam etui do laptopa za 300 zł doszło nie takie jak trzeba, chcąc zwrócić brak kontaktu,zero odzewu, tel podany na stronie jest wyłączony.

Oszuści Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



[1][2]
Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt