real Opinie




3.5 - poziom obsługi



4.0 - jakość usług / cena



3.5 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
MC8
link | zgłoś
2015-01-30
*.26.210.*
Moja dobra opinia o tym sklepie przeszła już do historii.
Ostatnio robiłam zakupy i chciałam skorzystać z promocji. Na półce leżały segregatory z ceną promocyjną, która wydawała mi się atrakcyjna, dlatego zdecydowałam się na zakup. W domu niestety zorientowałam się, że na paragonie nie ma żadnej ce [rozwiń/zwiń]
przystępne ceny niektórych artykułów
brak kompetentnej obsługi, oszukiwanie na promocjachPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Magda
link | zgłoś
2014-04-15
*.254.37.*
Strasznie lubie te sklepy i żałuje że podobno mają je przejąć Auchan-y. Mają duży wybór produktów i mają też swoje markowe produkty które wcale nie odbiegają jakościowo od znanych marek.
duży wybór, niskie ceny
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt