Raiffeisen Polbank Opinie




2.4 - poziom obsługi



2.3 - jakość usług / cena



2.4 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 11
pablobrek
link | zgłoś
2015-09-27
*.205.132.*
W Raiffeisen Polbank S.A kredyt obrotowy dla prowadzącego działalność jest dużo droższy od przewidywalnego . Przez osiem lat solidnego spłacania kredytu tylko dwie raty były zgodne z harmonogramem , potem coraz wyższe , wyższe i wyższe . Po pewnym czasie ,Bank wprowadził dodatkowe , dotkliwe kary z [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jonatan
link | zgłoś
2015-06-19
*.24.45.*
UNIKAC,UNIKAC Z uczcwoscia ten bank ma tyle wspólnego ile afryka z programem kosmicznym

brak ucziwosciPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Lol
link | zgłoś
2015-02-28
*.75.138.*
Z uwagi na zmiany niekorzystne dla kredytobiorców (zmiana regulaminu) i nie uwzględnianiem ujemnego liboru zamykam rachunki (2) zostawiam tylko do obsługi kredytu nie dostaną ani jednej złotówki więcej niż rata kredytu.
Namówiłem tez rodzine to kolejne 5 rachunków zatem miesięcznie nie dostaną ok 2 [rozwiń/zwiń]
Brak
Prowizje za przelewy miedzy własnymi rachunkami. Zmiany regulaminu niekorzystne dla kredytobiorców klauzule abuzywne w umowach kredytowychPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



karobuko
link | zgłoś
2015-02-28
*.138.138.*
nie policzono ujemnego liboru!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



finans
link | zgłoś
2014-11-29
*.24.129.*
totalna porażka, opłaty wysokie, kursy wymiany złodziejskie. szkoda gadać nie polecam, miałem konto i zamknąłem . Personel tragedia. Prosiłem aby przy zamknieciu rachunków walutowych przewalutować i przelać wszystko na jeden w PLN , przelali z kazdego na PLN z mega prowizjami. Pytanie pracownika dla [rozwiń/zwiń]
brak
nie widzęPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



kitamicha
link | zgłoś
2014-11-27
*.184.192.*
Dziadostwo jakiego SWIAT NIE WIDZIAL-mam u nich kredyt hipoteczny i ciągle dają mi jakieś kary, średnio co dwa lub trzy miesiące , ostatnio ukarali mnie 1750 zł. Przestrzegam wszystkich przed tym ,,bankiem''.
brak
że istniejePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Dawid
link | zgłoś
2014-04-08
*.159.114.*
Przeciętniak na polskim rynku bankowym. Kredyt hipoteczny dość mocno oprocentowany.

wysokie oprocentowaniePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Olek
link | zgłoś
2014-04-08
*.128.137.*
Dobre warunki dla osób zamożnych! Pełna opieka nad klientem, doradztwo, wsparcie 24H.
doractwo
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Anna
link | zgłoś
2014-04-04
*.117.211.*
Z Raiffeisena korzystm już 3 lata i mam tam konto firmowe. Nie moge narzekac, spełnia wszystkie moje oczekiwania. Dla firmy idealny wybór POLECAM WSZYSTKIM!!!
przelewy do ZUS za darmo, mają terminale płatnicze
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



FreddiMerkury34
link | zgłoś
2014-04-04
*.246.108.*
Nie mam się do czego przyczepić. Prawdę mówiąc myslałem że bedzie gorzej, bo obecnie tyle banków się reklamuje a ten nic. Na szczęscie zamiast wydawać na reklamę inwestują w rozwój bankowości. Jestem jak najbardziej na tak, mam konto u nich juz trzy lata i jest ono dla mnie idealne.
szybkie i darmowe przelewy, bankowość mobilna, cashback
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



frycuHAMSTER
link | zgłoś
2014-04-04
*.71.100.*
Mam konto Wygodne w rajfajzenie i nie powiem że jestem szczególnie niezadowolony. Nie wyróżnia się niczym szczególnym to taki przecietniak na scenie bankowej. Niby duży wybór konat, a praktycznie każde ma jakie ograniczenia. Fajną opcją wydaje sioę konto dla młodziezy, jak bede miał dzieciaka to moz [rozwiń/zwiń]
Sprawdne działanie serwisu transakcyjnego
za dużo możliwości, a każdy rodzaj konta mało co się różniPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt