RAD-WIK Radosław Krupiński Opinie




1.7 - poziom obsługi



1.7 - jakość usług / cena



1.7 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 6
Marek
link | zgłoś
2023-01-03
*.47.74.*
Uwaga! Omijać, nie kupować bo stracicie pieniądze. Dziwne, że uokik się jeszcze tym nie zajął


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



bombel236
link | zgłoś
2016-11-14
*.112.79.*
Uważajcie na tą firmę.Wszystko dobrze dopóki nie będziecie musieli reklamować zakupionego sprzętu.Czekam miesiąc na info o reklamowanym towarze.Zero reakcji ze strony sprzedającego.Zgłaszam do UOKIK.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



grogory
link | zgłoś
2016-06-08
*.153.90.*
Zdecydowanie odradzam zakupy!
Olewanie klienta. Na reklamacje nie odpowiadają. po kontakcie z mojej strony olewka i ignorancja! NIE KUPOWAĆ KOMBINATORZY I ZŁOZIEJE!!!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



klient
link | zgłoś
2015-10-22
*.128.25.*
UWAGA!!! Wysyłają towar niezgodny z opisem lub zdjęciem, a reklamacje w tym pseudo-sklepie to koszmar - nie ma takiej możliwości!!!
Winę za braki w przesyłkach lub potłuczone od słabego zabezpieczenia rzeczy zrzucają na przewoźnika - to nie ich problem. Dostałem dwie paczki i w obu potłuczone pudeł [rozwiń/zwiń]
brak
koszmarne podejście do klienta po zapłaceniu za towarPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marcin
link | zgłoś
2015-04-25
*.151.186.*
Od paru lat współpracuję z tą firmą,zawsze podchodzą do swoich zadań profesjonalnie,szybki i konkretny kontakt,szybka wysyłka zawsze wg. wcześniejszych ustaleń, gorąco polecam


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Andrzej
link | zgłoś
2015-04-24
*.175.193.*
Koszmarna jakość obsługi i lekceważące, wręcz obraźliwe traktowanie klienta to istota firmy RAD-WIK Radosław Krupiński. Kupiłem via allegro 9szt. kaset DAT i zapłaciłem natychmiast po zakupie. Najpierw okazało się, że podanie numeru przesyłki przerasta możliwości tej firmy, a jednocześnie zaśmiecają [rozwiń/zwiń]
BRAK JAKICHKOLWIEK ZALET
Lekceważące, obraźliwe traktowanie klienta poprzez w pełni świadome pakowanie towarów do wysyłki w taki sposób, że nie mają szansy dotrzeć nieuszkodzone i oczywiście nieuznawanie reklamacji w takich przypadkach.Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt