Purin Artur Napierkowski ocieplanie pianą Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
IGOR
link | zgłoś
2015-05-27
*.33.231.*
Firma braci Napierkowskich ociepliła pianą w moim domku poddasze - wszystko przebiegło sprawnie i szybko, co ważne posprzątali po sobie!
Byłem sceptykiem tej metody ociepleń, ale znajomy mnie przekonał i nie żałuję. Już zauważyłem efekt, na dworze prawie 30st ceipła, a na poddaszu, pod czarną dach [rozwiń/zwiń]
profesjonalizm, wiedza, dobre tempo prac, dokładność wykonania
nie zauważyłem Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marek
link | zgłoś
2015-01-30
*.173.27.*
Firma ocieplała mi poddasze oraz ściany fundamentowe metodą natrysku pianą - REWELACJA w moim przekonaniu nie ma lepszej i skuteczniejszej metody izolacji.
Bardzo wysoko oceniam jakość prac wykonanych przez firmę pana Artura - firma solidna, znająca się na sztuce. Polecam
słowność, staranność, duża wiedza, punktualność, porządek
BRAKPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt