Przepisywanie pl. Opinie




1.0 - poziom obsługi



1.0 - jakość usług / cena



1.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
Arheolog
link | zgłoś
2017-11-20
*:2042:7bae:*
Biorą kase a potem żadnego kontaktu i usługa nie wykonana. Toczy się sprawa na policji i w prokuraturze zglaszajcie tez u siebie w prokuraturze to połączą wszystkie oszustwa w warszawskiej policji.
Szybko oszukują
Drogo oszukująPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Andzia
link | zgłoś
2017-10-19
*.153.138.*
Firma początkowo może się wydawać kompetentna, ale tylko do momentu zapłaty zaliczki na usługę. Później nie odbierają telefonów, nie można się również skontaktować w żadnej innej formie (CHAT, e-mail, SMS). Firma bierze za usługę najniższą stawkę, tak by nie odpowiadać prawnie. Nie wykonuje usługi, [rozwiń/zwiń]
Przyjazna, profesjonalna strona internetowa
ZŁODZIEJEPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt