Przełom w odżywianiu Opinie




4.7 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 3
Aneta
link | zgłoś
2018-06-10
*.229.149.*
Bardzo fajny catering, z którego jestem zadowolona. Jedzenie jest zawsze świeże i smaczne. Trafili chyba idealnie w mój smak, bo naprawdę sporadycznie trafiło się coś co mi nie odpowiada. Polecam.
dobrze doprawione jedzenie, dostawa na czas, wszystko jest świeże
póki co nie zauważyłam wadPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



IzaaS
link | zgłoś
2017-05-22
*.146.1.*
Z kilku cateringów z Warszawy, które miałam okazję sprawdzić ten jest moim faworytem. Mają bardzo dobre menu i smaczne jedzenie. Efekty diety widoczne po pewnym czasie, choć to już kwestia indywidualna. Ja jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Łukasz
link | zgłoś
2016-09-14
*.229.149.*
Bardzo polecam wszystkim. Bardzo dobre jedzenie i świetna opieka dietetyka.
Bardzo dobre menu, wszystko na czas, świeże jedzenie
Opakowania mogłyby być bardziej ekologicznePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt