PKS SA Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 3
Daro
link | zgłoś
2015-11-19
*.231.53.*
Nie wiem jak inni ale ja jestem bardzo zadowolony z ich usług, nowoczesne rozwiązania, pomoc dla klienta między innymi nowoczesne połatności, to duży plus i znak że firma nie stoi w miejscu

brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Janek
link | zgłoś
2014-12-23
*.154.150.*
Warto na nich polegać, bezproblemowe nadawanie przesyłki, płatność również internetowa, klasa sama w sobie. Usługi na coraz wyższym poziomie, stale się rozwijają, nie mam żadnych zastrzeżeń.
wiadomo, że przesyłka dotrze na czas w nienaruszonym stanie, możliwość jej śledzenia w internecie
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Mirek
link | zgłoś
2014-12-22
*.39.168.*
Polska firma spedycyjne, z której usług korzystam od wielu lat, stale się rozwijają, mam o nich jak najlepsze zdanie, doświadczeni kierowcy, towar zawsze na czas to ich największe zalety.
spedycja klasa światowa
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt