PKP ENERGETYKA Opinie




4.8 - poziom obsługi



4.8 - jakość usług / cena



4.8 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 4
Ulisses89
link | zgłoś
2016-01-13
*.231.42.*
Jestem z nimi już 2 lata i mogę powiedzieć, że prąd jest rzeczywiście duzo tańszy.
oczywiście niższe opłaty za prąd
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Grzesiek Grzywacz
link | zgłoś
2014-06-17
*.9.107.*
Od kiedy przeszedłem do tej firmy, to obiżyły się zdecydowanie moje rachunki za prąd. Płacę mniej a używam więcej. Teraz jestem zorientowany bardziej na rynek dostawców prądu i wiem ze można jeszcze taniej. Póki co nie bede znowu zmieniał bo tu mi dobrze.
ogólnie ok
tanio ale nie najtaniejPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Stolarz32
link | zgłoś
2014-06-09
*.42.207.*
Zmieniłem na nich i nie narzeka. Jest duzo taniej dlatego polecam wszystkim znajomym oraz rodzinie. Wystarzy jeden formularza bya przejsc na tanszego dostawece prądu. jest gicio!!!
zdecydowanie najtaniej!!!
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Leszek Maliszewski
link | zgłoś
2014-05-22
*.42.212.*
PKP Energetyka to dla mojej firmy prawdziwe wybawienie. Postanowiłem zmienić dostawcę dwa lata temu i nie żałuję. Mam dużo mniejsze rachunki za tą samą jakość prądu oraz obsługę na najwyższym poziomie. Dla małych i średnich firm rewelacja.
dobra oferta dla małych i srednich firm
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt