PKO BP Opinie




3.2 - poziom obsługi



2.8 - jakość usług / cena



3.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 4
Aneta
link | zgłoś
2016-05-27
*.97.254.*
Mam konto w tym banku już wiele lat i ostro mnie wkurza!To drogi bank.Nigdy nie informują o pobraniu jakiejś opłaty-kwoty,tylko po prostu sobie bierą (owszem przesyłają "książeczki" z ciągłymi zmianami regulaminu).Zdzierają za prowadzenie konta,za wydanie nowej karty i osobno za korzystanie z tej sa [rozwiń/zwiń]
dużo oddziałów i bankomatów
kolejki,niemiły personel,drogo,bardzo częste problemy technicznePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Piter78
link | zgłoś
2015-09-16
*.231.20.*
Mam u nich konto już kilka lat i przez ten czas nie miałem żadnych problemów. Jedynie co mogę się przyczepić to bardzo częste zmiany regulaminu.
jak dla mnie ok
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Bella
link | zgłoś
2015-02-28
*.76.149.*
"fantastyczny" bank który stosuje klauzule abuzywne!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Felix
link | zgłoś
2014-11-04
*.99.121.*
Dziwię się, że jeszcze nie dał tego podmiotu.Post PRL-owski bank, moloch, który w obliczu dużej konkurencji musiał się przystosować do realu. Za mało innowacji, inne banki wyprzedzają tu propozycje PKO. Ceny średnie, i wyższe, ale niestety za marmury się płaci.Mam tu konto cho, cho, albo i dłużej, ( [rozwiń/zwiń]
Duża sieć, stabilna pozycja, niezła obsługa
Mała innowacyjność w produktachPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt