PKN Orlen Opinie




4.0 - poziom obsługi



4.0 - jakość usług / cena



4.5 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 4
Marcin Szczupak
link | zgłoś
2014-05-26
*.42.217.*
Lubię tą stację, bo wiem że nie mają chrzczonego paliwa. Orlen to marka sama w sobie, a jak wiadomo za markę się płaci. Niestety nie mają najniższych cen, jednak biorac pod uwagę wysoką jakość paliwa, to zdecydowanie warto u nich tankowac. No i mają wiele punktów w całej Polsce.
najlepsza jakość paliwa, w zimie tankuję tylko u nich
trochę drogoPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Mateo
link | zgłoś
2014-04-14
*.76.119.*
We Wrocławiu na kilku stacjach Orlenu w benzynie 95 jest spora ilość wody, w lecie to nie jest duży problem, ale w zimie zamarzłyby wtryski.
Dużo placówek
Wysokie ceny, woda w benzynie 95Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Borek
link | zgłoś
2014-04-08
*.141.208.*
Fajna sprawa - warto mówić o nich dobrze, bo pracownicy szeregowi robią dobrą robotę. Zwracam uwagę na porządek panujący w Orlen Cafe w których często bywam.
czystość
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Adam
link | zgłoś
2014-04-08
*.195.129.*
Tankowałem LPG do samochodu. Jest znaczna różnica w porównaniu z innymi sieciami. Auto pali mniej.
wysoka jakość obsługi
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt