PHU MARGUM Opinie




1.0 - poziom obsługi



1.0 - jakość usług / cena



1.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
Łukasz
link | zgłoś
2015-03-03
*.95.202.*
Wszystko jest w porządku do momentu reklamacji firma robi łaskę , że przyjmuje reklamację cytat z maila "my ze swojej strony poszliśmy Panu “na rękę” przekazując opony producentowi do reklamacji." opony miały wadę fabryczna były źle odlane, a sprzedawca po 6 m-cach ich użytkowania odlicza sobie 20% [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt