PEPCO Opinie




2.8 - poziom obsługi



3.8 - jakość usług / cena



3.2 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 5
Jola
link | zgłoś
2025-12-23
*:a910:2842:*
22 grudnia zrobiłam zakupy w sklepie PEPCO w Radomiu na ul Wandy Malczewskiej. Wśród rzeczy, które kupiłam były dwie czerwone świece w szkle (kwadratowa i okrągła). Zapłaciłam kartą. W domu okazało się, że na paragonie mam nabitą podwójną ilość świec. Zostałam oszukana. Więcej do tego sklepu nie wej [rozwiń/zwiń]
niektóre produkty ładne i tanie
Nieuczciwe expedientkiPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ewa z Trojmiasta
link | zgłoś
2014-10-31
*.30.23.*
Sklepy Pepco sa tanie i maja duży wybór różnorakich towarów takich jak ubrania dla kobiet,mężczyzn,dzieci,zabawki,AGD ,bielizna i rożne drobiazgi.Zawsze mozna kupic cos fajnego.Ubieram siebie i dzieci w nim.Jakosc dość dobra,jeszcze nic nie musiałam reklamować.Gorzej z obsługa ale to zauważyłam w za [rozwiń/zwiń]
Tani,duży wybór różnorodnych towarów
W zależności od sklepu-obsługa Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Michał i Krysia
link | zgłoś
2014-10-31
*.42.205.*
Często z żoną zajeżdżamy do Pepco. Dla nmnie to normalny sklep jak każdy inny, żona zawsze coś tam kupi. Nie mam żadnych uwag, a jak nie mam uwag to znaczy, że jest ok;)
wszystko super
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Halina
link | zgłoś
2014-10-31
*.173.96.*
Mieszkam w Szczytnie. Czasami robię zakupy w Pepco w naszym mieście. Zawsze jestem bardzo zadowolona z obsługi. Mają super szefową. W tym sklepie można kupić niedrogo dużo fajnych rzeczy.
j.w.
j.w.Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marta
link | zgłoś
2014-10-31
*.113.143.*
NEGATYWNA. Obsługa bardzo mało profesjonalna, nie miła, opryskliwa. Brak informacji o towarze. Aby zareklamować kupiony towar (spodnie dziecięce) musiałam odwiedzić sklep trzykrotnie bo za każdym razem nie było kierowniczki, która tylko i wyłącznie mogła przyjąć reklamowany towar. Napewno nie odwied [rozwiń/zwiń]
brak
brak podstaw wiadomości z obsługi klientaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt