Pensjonat Szczebel Opinie




2.0 - poziom obsługi



2.0 - jakość usług / cena



2.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
Nicole
link | zgłoś
2016-02-17
*.24.120.*
Byliśmy na ferie, ogólnie organizacja dla dzieci ok - instruktorzy na narty, bus który zabiera dzieci na stok, dobre jedzenie .... i tyle miłych słów. Reszty nie polecam. Pokoje małe, brudne (proponuję zajrzeć pod łóżka, kurz aż fruwa, dywaniki brudne pozawijane, że się zabić o nie można), salka zab [rozwiń/zwiń]
Instruktorzy i bus na stok, dobre posiłki
Brudne i małe pokoje, niemiła obsługa w recepcji, nie ogrzewany plac zabawPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt