PekaoSA Opinie




4.0 - poziom obsługi



4.0 - jakość usług / cena



4.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
jozef
link | zgłoś
2015-10-22
*.145.69.*
Oddział Pekao SA w szczecinie ma solidnych , kompetentnych pracowników. Jestem w tym banku już ponad 30 lat. Byłem obsługiwany terminowo. Jedyna uwaga dot. oprocentowania ROR i lokat. Są one teraz bardzo niskie. Ale jest tak w całym tym sektorze
Solidność
Zbyt małe oprocentowanie lokatPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt