PEKA SZCZECIN Opinie




3.0 - poziom obsługi



3.0 - jakość usług / cena



3.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 6
Ewa
link | zgłoś
2015-01-05
*.3.71.*
Niesamowite, przychodze znikad, wystawiam bzdurne komentarze i rankingi niczemu niewinnej firmy sie zmieniaja. Co za bezsens. Zadne opinie tutaj nie sa wiarygodne.

nazwa firmy jednak slaba..Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Adam
link | zgłoś
2015-01-05
*.3.71.*
A mnie tez nie podoba sie ta nazwa. Janek ma racje.

Nazwa rzeczywiscie fatalnaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Janek
link | zgłoś
2015-01-05
*.3.71.*
Nie znam ich i nigdy u nich nie kupowalem. Nie mam zadnej wiedzy o betonie, ale nie podoba mi sie nazwa firmy. Czy z taka nazwa mozna w ogole obslugiwac klienta patrzac mu prosto w oczy?

Co to za nazwa firmy?Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Porebski. T.
link | zgłoś
2014-09-25
*.42.208.*
Niskie ceny i moim zdaniem bardzo uczciwa forma, fakturki i inne dokumenty bez problemów, tak samo jak certyfiukaty wszystkich materiałów. Prowadzę fiormę budowlaną, więc dla mnie są one niezbędne. Polecam wszystkim
same pozytywne wrazenia
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Babukar M56
link | zgłoś
2014-06-20
*.42.209.*
Tak, w Szczecinie nie ma chyba tańszego betoni. Można zamówić kilka rodzajów twardości, wiec kazdy znajdzie cos dla siebie. Nie ma co sie rozpisywać, wystarczy samemu skorzystac z ich usług i przekonacie sie ze jest to jedna z najlepszych betoniarnii w regionie.
atrakcyjne ceny, dla stałych klientów zniżki
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Lukasz Matwiej
link | zgłoś
2014-06-20
*.42.209.*
Zamówiłem kilka gruszek na 3 stropy i jestem zadowolony. Niedrogo, solidnie, operatorzy również w porządku delikatnie sterowali weżem wiec praca znimi to prawdziwa przyjemność.
dobry i niedrogi beton
bralPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt