Pay u Opinie




1.0 - poziom obsługi



1.0 - jakość usług / cena



1.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
miya369
link | zgłoś
2015-01-06
*.76.11.*
Uwaga na wpłaty do Pay u. Zakupiłam 7 sztuk towaru i 4 vouczery , pieniądze wcięło, na moje reklamacje oddano mi z prawie 400 zł 30,00 reszta ich nie obchodzi pomimo, że sprzedający na Allegro nie otrzymali kasy. Więc gdzie są pieniądze. Wynika z tego , że Payu wspaniale zarabia kradnąc.Przykre to a [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt