Paliwko na Składowej Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
Zenek A47
link | zgłoś
2014-06-25
*.42.217.*
Polecam wszystkim, którzy mieszkają w Baiłymstoku, bo to jedno z miejsc, gdzie paliwko jest zawsze tanioe i super jakosci, przynajmniej ja jeszcze nigdy sie nie zawiodłem i czesto tam zagladam.
niskmie ceny, dobra jakosć paliwa
nie maPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Darek Iwan11
link | zgłoś
2014-06-09
*.42.207.*
Paliwko na Składowej to tania stacja paliw w Białymstoku, która reklamuje komendant policji z U Pana Boga za piecem. Podoba mi sie, bo sa tam niskie ceny i super jakosc paliwa.
niskie ceny, maja fajne reklamy;)
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt