Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy PERKOZ Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
Panienka z okienka
link | zgłoś
2014-11-04
*.42.204.*
Świetny ośrodek. Zadbany z miłą obsługą i rewelacyjną kuchnią. Śmiało można polecić wszystkim, którzy chćą miło spędzić wakacje i nie tylko. Blisko do wody jak dla mnie naprawdę rewelacja.
wszystko;)
komary;)Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Maria
link | zgłoś
2014-11-03
*.36.72.*
Byliśmy w "Perkozie" z mężem na pobyt weekendowy. Trafiliśmy akurat na zorganizowany tam zjazd rodzinny i tu pełne zaskoczenie - żadnych hałasów imprezowych w pokoju! Po prostu cisza i spokój, czyli dokładnie to, czego oczekiwaliśmy. Posiłki świeże, pyszne i bardzo obfite - nie do przejedzenia. Pokó [rozwiń/zwiń]
Blisko do morza, ośrodek położony w lesie, przyjazny rodzinom z dziećmi
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt