OSK Prosto Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
Kacper
link | zgłoś
2025-06-10
*.127.186.*
Naprawdę dobra szkoła jazdy, nie żałuję, że właśnie tu się zapisałem. Fajna atmosfera, instruktorzy konkretni, nie krzyczą, tylko tłumaczą jak człowiekowi. Jazdy ustawiane pod mój grafik, bez problemów. Na egzamin poszedłem na luzie, bo czułem się naprawdę przygotowany. Jak ktoś się stresuje – serio [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt