Opony Sak Opinie




4.0 - poziom obsługi



4.0 - jakość usług / cena



4.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 3
Krzysiek
link | zgłoś
2014-08-06
*.9.107.*
Bardzo dobry sklep, Już drugi raz korzystam z usług. Wcześniej kupiłem 5 opon do Hondy CRV. Gdybym kupił te same opony w warsztacie za tą samą kasę dostałbym tylko 4 opony. :-) Wszystko pewne, zgodne z opisem, błyskawiczna wysyłka. Jedyną sugestię mam do strony internetowej: powinno być min 2 zdjęci [rozwiń/zwiń]
tanio i solidnie
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Górecki
link | zgłoś
2014-07-22
*.42.218.*
Sam nie wiem, używane opony mają bardzo marnej jakości. Chyba lepiej dopłacić parę złotych i mieć nowe. Jak dla mnie nic rewelacyjnego nie polecam.

drogo jak za używane oponyPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Leszek36
link | zgłoś
2014-06-17
*.9.107.*
Kupowałem używane opony w wielu miejscach, bo takie mi sie po prostu oplaca. W tym sklepie nigdy nie mam żadnych problemów ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru oraz modelu, a dostepne uzywki sa w super stanie po bardzo atrakcyjnej cenie. Polecam bo sie naprawde oplaca.
super niskie ceny, opony nawet używki bardzo dobrej jakości
sa bez wad;)Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt