Okno na świat Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
agnieszka
link | zgłoś
2015-04-10
*.172.247.*
Jestem bardzo zadowolona z usług tejże firmy. Od początku wykupienia wycieczki aż po moment wymeldowania. Tym, którzy się wahają gorąco polecam spędzić chociaż kilka chwil relaksu dzięki Oknom na świat ;)
wszystko jak trzeba
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Iga
link | zgłoś
2015-04-10
*.172.247.*
Wycieczka do Hiszpanii z biura podróży Okno na świat to był strzał w dziesiątkę. Perfekcyjna organizacja, trafiła nam się dodatkowo bardzo dobra pogoda. Jestem w pełni zadowolona, dlatego polecam tutaj właśnie to biuro.
wszystko miodzio;)
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt