OIS Opinie




3.0 - poziom obsługi



3.0 - jakość usług / cena



3.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
Megson1990
link | zgłoś
2015-09-08
*.175.159.*
Zdecydowałam się na biuro podróży OIS po pozytywnej rekomendacji moich znajomych, którzy już 3 razy jeżdzili z nimi na wakacje. Z moim chłopakiem byliśmy w Bułgarii i będziemy wspominać wyjazd do końca zycia.
miło, szybko i przyjemnie
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



mln
link | zgłoś
2014-11-27
*.10.3.*
nie wywiązują się z obietnic. reklamacje można składać, a i tak ignorują je.
to co otrzymaliśmy nijak się miało do składanych obietnic.
dodatkowo nie ma możliwości wypisania się z ich newslettera - brakuje przycisku a kilkakrotna prośba o wypisanie mnie z bazy niczym nie skutkowała. jedyne rozwiąz [rozwiń/zwiń]
cena
fatalna obsługa i nie wywiązywanie się ze złożonych ofertPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt