Ohh! Sushi & Grill Magnolia Park Wrocław ul. Legnicka 58 Opinie




2.0 - poziom obsługi



2.8 - jakość usług / cena



2.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 4
Łukasz
link | zgłoś
2020-01-30
*.146.137.*
Nie polecam. Cała obsługa do wymiany, brak zainteresowania się klientem, który chce zostawić pieniądze. Przez 20 minut oczekiwanie na kogoś kto przyjmie zamówienie. Żenada.

Obsługa do wymianyPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Bogna
link | zgłoś
2017-03-21
*.7.233.*
Zamówiłam sushi lunch na wynos, w zestawie jest poza sushi, zupa miso, sałatka, zielona herbata.
Składając zamówienie zapytałam czy zamiast zupy i herbaty - w cenie (!) - jest np. dodatkowa sałatka. NIE!
W zestawie nie było też sałatki a jeden mikroskopijny sos sojowy, mikro kropla wasabi i jeszc [rozwiń/zwiń]
?
Podstawowa - makrooszczędności na kliencie!Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



yankee
link | zgłoś
2015-01-31
*.117.148.*
Serwis KIA - GAM Długołęka. Bardzo profesjonalna i miła obsługa, krótki czas wykonania czynności serwisowych.
rzeczowa i miła komunikacja, krótki czas realizacji usługi
dojazd od obwodnicy WrocławiaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Yankee
link | zgłoś
2015-01-31
*.117.148.*
Byłem zadowolonym klientem tego lokalu przez ostatnie 3 lata. Kupowałem co tydzień jedną i ta samą potrawę a od czasu do czasu zestawy dla kilku osób.
Ostatnio sprzedano mi potrawę nieświeżą a na moją uwagę przy ponownej wizycie próbowano mi udowodnić iż nie znam się smakach i tradycji kuchni orien [rozwiń/zwiń]
bogata oferta
nieśwież potraw + niemiły i niewyedukowany personel Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt