Ogród Zoologiczny we Wrocławiu Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
Marcin
link | zgłoś
2020-03-12
*.111.150.*
Wspaniałe miejsce na niedzielny wypad z rodziną
Czystość, miła atmosfera
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



JoannaJ
link | zgłoś
2016-08-30
*.156.117.*
Muszę przyznać, że nie widziałam piękniejszego ogrodu zoologicznego, aniżeli ten we Wrocławiu - a byłam już w kilku. Duża ilość zwierząt. Duże klatki. Fantastyczne wybiegi. Afrykanarium jest po prostu bajeczne, a Oceanarium MAGIA. Jak przepłynął obok mnie delfin byłam zachwycona.
duża ilość zwierząt, czyste klatki, sporo atrakcji
drogie bilety, tłumyPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt