Novotel Warszawa Centrum Opinie




3.5 - poziom obsługi



4.5 - jakość usług / cena



4.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
andrzej
link | zgłoś
2014-04-26
*.69.163.*
Duży minus jak dla mnie to plastikowe kubki i mieszadełka do gorących napojów na wyposażeniu pokojów. Reszta ok

plastikowe kubkiPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



jilka
link | zgłoś
2014-04-26
*.58.231.*
Klasyka sama w sobie. Hotel w ścisłym centrum "warszawskiego city". Piękny widok na "szklane domy". Jak tylko biznesowo jestem w Wawie to zawsze do Novotelu.
lokalizacja
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt