Nordyński Opinie




3.7 - poziom obsługi



3.7 - jakość usług / cena



3.7 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 3
DJ Jareks
link | zgłoś
2016-04-05
*.231.34.*
Kupione auto sprawuje się bez żadnych zastrzeżeń, firma elastyczna, łatwo dopasowuje się do potzreb klientów.
polecam
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Radzio
link | zgłoś
2015-07-13
*.61.131.*
Klasa sama w sobie, autko sprawne i profesjonalna obsługa. Warto współpracować.
super sprzedawca!
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



klient
link | zgłoś
2015-03-30
*.101.88.*
NIE POLECEM. DROGO I MECHANICY, ZWŁASZCZA SZEF SERWISU NIE ZNAJĄ SIĘ NA MOTORYZACJI. ZATARLI MI SILNIK PRZY WYMIANIE OLEJU.SILNIK MUSIAŁEM WYMIENIAĆ NA WŁASNY KOSZT. SAMOCHÓD PRZY PIERWSZEJ WIZYCIE W ASO NORDYŃSKI WYJECHAŁ DODATKOWO ZARYSOWANY... NIGDY WIĘCEJ ZAKUPU I SERWISU PEUGEOTA W SALONIE NORD [rozwiń/zwiń]
raz mieli ładną panią na recepcji, wyglądała, bo nic nie wiedziała
drogo, brak kwalifikacji, psują samochody, niszczą samochody, złe traktowanie klientaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt