Netto Opinie




2.2 - poziom obsługi



2.3 - jakość usług / cena



2.3 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 83
bogusia1960
link | zgłoś
2020-11-18
*.239.124.*
sklep w ktorym kupuke wszystko co potrzebne,jest wiele promocyjnych okazji i towar dobrej jakosci. Jestem zadowolona z zakupow i zawsze pomocnej obsługi.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Tadeusz
link | zgłoś
2019-04-13
*.77.168.*
Jestem stałym klientem w tym sklepie kupowałem wszystkie artykuły potrzebne do codziennego życia. Bardzo często przy okazji kupowałem artykuły promocyjne, które nie były aktualnie potrzebne. Wczoraj robiąc zakupy przy okazji kupiłem Pepsi 2 L ponieważ cena była promocyjna. Zakupy robiłem po godz. 20 [rozwiń/zwiń]
Duża różnorodność towaru i częste promocje.
Ogłoszona promocja a towar nie dojechał, lub został wykupiony 1-go dnia do południaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kicia123
link | zgłoś
2016-08-17
*.156.117.*
Netto to sklep, w którym zawsze znajdę to, czego potrzebuję. Chce jajka - są. Chce płyn do płukania - jest. Chce skarpetki - są. Chce kółko do pływania dla syna - jest. Za każdym razem jak się tam pojawiam, to oprócz tego co potrzebuje, zakupie również kilka drobiazgów z promocji. Naprawdę polecam - [rozwiń/zwiń]
niskie ceny, dużo promocji, miła obsługa, niezliczona ilość produktów
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt